Ikona webu celostni medicina

Vstupní Konzultace

Průběh

Klienti, kteří se rozhodnou využít mých služeb projdou vstupní konzultací. Součástí této konzultace je rozhovor týkající se Vašich zdravotních problémů. Cílem této konzultace je získat maximum relevantních informací, které pak spolu s diagnostikou pomohou určit další způsob léčby. Společně se zaměříme i na stravovací návyky, dále zhodnotíme krevní testy. V souladu s vašimi zdravotními obtížemi se domluvíme na dalším provedení testů funkční medicíny.

„K tomu, aby člověk dobře viděl, nestačí mít jen otevřené oči. K tomu je třeba mít otevřené i srdce. Paul Cézanne francouzský malíř 1839 – 1906

Průběh vstupní konzultace a diagnostika

Otevřenost především

V průběhu vstupní konzultace je velmi důležité, abychom byli k sobě vzájemně otevřeni. Bez otevřenosti a schopnosti o problému mluvit lze pak těžko zvolit nejvhodnější léčbu.

Po vstupní konzultaci provedu diagnostiku pomocí vyšetření jazyka, dále v případě potřeby pak také provedu vyšetření pomocí iridiologie, popř. pulzní, vizuální a také abdominální diagnostiku.

Výstupem vstupní konzultace je určení formy terapie a okamžité zahájení léčby. Může se jednat o akupunkturu (akupunktura však není vždy o jehličkách, ale i moxování), nebo bylinná terapie, výživové doplňky, dietetická doporučení, masáže a další….

Terapie bohužel zatím není hrazena zdravotní pojišťovnou, proto pracuji formou plateb přímo v ordinaci.

Pro objednání klikněte zde nebo zavolejte na telefonní číslo +420 602 423 814.

Zajímáte se o přírodní léčbu?
Přihlašte se k odběru článků na téma celostní medicíny emailem.