Ikona webu celostni medicina

Břišní Akupunktura

Tao a zdraví

Břišní akupunktura je založena na taotickém myšlení o zdraví. Ve srovnání s čínskou nebo japonskou akupunkturou se řadí k velmi mladým akupunkturám. Tato technika je známá 20 až 30 let. Ale již pradávní praktikové tradiční čínské medicíny používali břišní akupunkturu pro zjišťování diagnostiky. Povzbuzujeme-li specifické body na břiše, tak se nám tato stimulace odráží v určitých odpovídajících oblastech těla a pacienti často cítí okamžitou úlevu.

Břišní Akupunktura jako terapeutický mikrosystém

Osvědčená metoda u chronických bolestí

Břišní akupunktura je nedávný, efektivní, terapeutický mikrosystém, v němž určité body a oblasti břicha odpovídají ostatním částem těla. Patří mezi další mikrosystémy jako např: ruce – dlaně a plosky nohou, které pochází z korejské Su – jok, nebo ucho, které také představuje mikrosystém celého člověka.

Břišní akupunktura výborně působí u chronických onemocnění, jako jsou např: bolesti krční, hrudní, bederní a křížové oblasti, dále u problémů muskuloskeletálního typu: revmatoidní artritidy, Parkinsonovy choroby, pomáhá u cévní mozkové příhody, lícní parézy, při bolestech lokte, ramene, karpálního tunelu, tudíž i u problémů dolní končetiny, u trávicích problémů, astmatu, gynekologických problémů, neplodnosti, migrén, závratí, pří depresích, nespavosti

Tím, že je břišní akupunktura soustředěna přímo na břicho a oblast pupku, tím jsou současně léčeny všechny části těla, neboť proud energie celého těla je zde soustředěn a tudy prochází. 

Břišní akupunktura je jedna z nejmladších akupunktur

Máte dotaz?

Hledáte vhodnou přírodní léčbu pro svůj nebo něčí zdravotní problém a nevíte se na koho obrátit?
Napište mi, ráda Vám odpovím.

Dotaz z webu

Milí klienti, 

Mám velkou radost z toho, že ve mě vkládáte svou důvěru. Děkuji a krásný den, Vaše Eva. 

Zajímáte se o přírodní léčbu?
Přihlašte se k odběru článků na téma celostní medicíny emailem. 
icon