Ikona webu celostni medicina

Reflexní Terapie Brno

Tao a zdraví

Reflexní terapie je jedna z hlavních léčebných metod, která spadá do oblasti činské medicíny. Tuina masáže jsou postavené na principu ošetřování pomocí rukou a zahrnuje přibližně 25 léčebných hmatů. Tuina působí jak na postižená místa, tak i na celé tělo, je také dobrá jako prevence jakéhokoliv onemocnění.

Reflexní terapie neboli Tuina Masáže

Osvědčená metoda u akutních i chronických onemocnění

Tradice masáží Tuiny sahá do historie 5000 let, používá se pro léčbu jak akutních, tak i chronických onemocnění – zejména pro pohybový aparát.

Tuina rozproudí krevní oběh, uvolňuje strnulost kloubů. Právě ztuhlé svaly a klouby jsou často příčinou poruch krevního oběhu.  Díky Tuině lze přinést pacientovi okamžitou úlevu. Cílem je uvolnit spasmy a blokády, rozhýbat klouby.

Púsobení přichází prakticky ihned po provedení masáže. Metoda je navíc pro svůj neinvazivní způsob léžby obzvláště vhodná pro kojence a starší ročníky se zvýšenou citlivostí a bolestí v kloubech. Doporučuje se i pro těhotné ženy, protože díky masáži se uvolňuje pánevní oblast.

V moderní Číně se Tuina běžně používá jako standardní aspekt léčby se specializací na kojence i dospělé, ortopedii, traumatologii, rehabilitaci a sportovní medicínu.

Reflexní terapie Brno

Máte dotaz?

Hledáte vhodnou přírodní léčbu pro svůj nebo něčí zdravotní problém a nevíte se na koho obrátit?
Napište mi, ráda Vám odpovím.

Dotaz z webu

Milí klienti, 

Mám velkou radost z toho, že ve mě vkládáte svou důvěru. Děkuji a krásný den, Vaše Eva. 

Zajímáte se o přírodní léčbu?
Přihlašte se k odběru článků na téma celostní medicíny emailem. 
icon